383349-2024 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning – Linjäraccelerator
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLinjäraccelerator
BeskrivningDenna upphandling avser ramavtal för Linjäraccelerator till Strålbehandlingen.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89812:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33151000 Apparatur och utrustning för radioterapi