2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mobiltelefoner och tillbehör
Beskrivning: Sandvikens kommun, nedan kallad Kommunen, inbjuder Er till anbudsgivning gällande köp av mobiltelefoner med tillbehör och tjänster. Upphandlingen omfattar löpande behov av mobiltelefoner, konferenstelefoner, tillbehör samt service och support.
Intern identifierare: IKS2023_73
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32250000 Mobiltelefoner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Mobiltelefoner och tillbehör