2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vägmärken och trafikavstängningsmaterial 2024 (Ramavtal)
Beskrivning: Upphandlingen avser UMs behov av vägmärken och trafikavstängningsmaterial.
Intern identifierare: Ks 763/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34992200 Vägskyltar
Ytterligare klassificering (cpv): 34992300 Gatuskyltar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Administrativa villkor