38344-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reklam och marknadsföring – Ramavtal originalframställning naturreservatsskyltar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal originalframställning naturreservatsskyltar
BeskrivningRamavtal originalframställning naturreservatsskyltar
Intern identifierare114-1885-2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000