383495-2019 - ResultatSverige-JÄRFÄLLA: Skogstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skogstjänster
Referensnummer: Ten 2018/755
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77200000 Skogstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Skogstjänster för avrop. Delområde 1: Skogsvård, avverkning och terrängtransport
Delområde 2: Arborist
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
77211000 Tjänster i samband med skogsavverkning, 77231000 Skogsskötsel
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Skogstjänster för avrop. Delområde 1: Skogsvård Delområde 2: Avverkning och terrängtransport Delområde 3: Arborist