2. Förfarande
Förfarande
Titel: Blommor och tillbehör
Beskrivning: Upphandling av beställarens löpande behov av snittblommor, krukväxter samt tillhörande tillbehör och tjänster.
Intern identifierare: 2024-109
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03121200 Snittblommor
Ytterligare klassificering (cpv): 39293200 Konstgjorda blommor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000