2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2024-1251 Företagshälsa
Beskrivning: Upphandlingen avser Företagshälsa.
Intern identifierare: 24/133
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandets viktigaste kännetecken: se ffu
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: se ffu
Intern identifierare: 1598519
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell
Intern identifierare: 1598520