See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service och reparationer för fordon under 3,5 ton
Beskrivning: fordonsservice samt reparationer för personbilar äldre än 3 år, transportbilar och lätta lastbilar under 3,5 ton. I dagsläget består kommunens fordonsflotta av varierande fordonsmodeller bland annat Volkswagen, Nissan, Opel, Hyundai, Fiat, Toyota, och Ford. Bränsleslag: el, elhybrid, bensin diesel och Biogas.
Intern identifierare: 2024-00433
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Kungsbacka kommun, nedan Kommunen, bjuder härmed in till att lämna anbud avseende fordonsservice samt reparationer för personbilar äldre än 3 år, transportbilar och lätta lastbilar under 3,5 ton. I dagsläget består kommunens fordonsflotta av varierande fordonsmodeller bland annat Volkswagen, Nissan, Opel, Hyundai, Fiat, Toyota, och Ford. Bränsleslag: el, elhybrid, bensin diesel och Biogas.
Intern identifierare: 1593675-68220a42ed71d21b9accd4e1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Område A
Beskrivning: se underlaget
Intern identifierare: 1593678-68220a42ed71d21b9accd4e4
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Område B
Intern identifierare: 1593679-68220a42ed71d21b9accd4e5