2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift och underhåll av trafiksignalsanläggningar 2024
Beskrivning: Drift och underhåll samt förebyggande underhåll, inklusive material och dokumentation, för Örebro kommuns trafiksignaler.
Intern identifierare: Tos 1991/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50232000 Underhåll av offentlig belysning och trafikljus
Ytterligare klassificering (cpv): 45233294 Installation av trafiksignaler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Drift och underhåll av Gatubelysning 2023