383545-2024 - Resultat
Sverige – Medicinska hjälpmedel – Hygienhjälpmedel
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHygienhjälpmedel
BeskrivningUpphandling av hygienhjälpmedel till 7-klövern
Föregående meddelande010935-2023
Intern identifierare22RS11257
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33196000 Medicinska hjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del