Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72212442 Programvaruutvecklingstjänster för finansiella system, 72227000 Konsulttjänster för dataanalys, 72240000 Systemanalys och programmering
Leveransplats
Postadress: Vasagatan 16
Ort: Stockholm
Postnummer: 111 20