383729-2026 - Resultat
Sverige – Byggnadssnickerier – Byggservice
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelByggservice
BeskrivningRamavtal avseende byggservice.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44230000 Byggnadssnickerier
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121652:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45200000 Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten, 45210000 Byggnadsanläggning, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten