See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal - Projekt- och byggledning landskap
Beskrivning: Norrköpings kommun inbjuder Er att lämna anbud på ramavtal gällande projekt- och byggledningstjänster inom området landskap enlighet med de villkor som framgår av upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Projekt- och byggledning landskap
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90395:Lot:1