3838-2022 - ÄndringSverige-Stockholm: Städning och renhållning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Behovsanpassad lokalvård
Referensnummer: AP3 2021/13
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90900000 Städning och renhållning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser Behovsanpassad Lokalvård