38380-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Coachning – Chefscoachning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelChefscoachning
BeskrivningSyftet med denna upphandling är att teckna ramavtal för att säkerställa tillgången på professionell kompetens och resurser i samband med Kriminalvårdens behov av coachning för både nya och mer erfarna chefer på olika nivåer samt projektledare och specialister/experter utan personalansvar.
Intern identifierare2024-1463
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79998000 Coachning
Ytterligare klassificering (cpv): 80590000 Handledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerella krav
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
Ytterligare klassificering (cpv): 79998000 Coachning, 80590000 Handledning
Del (anbudsområde)LOT-0002
Beskrivningse upphandlingsunderlag
Ytterligare klassificering (cpv): 79998000 Coachning
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelAnbudsområde 1- Region Nord och Mitt
Ytterligare klassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelAnbudsområde 2- Region Stockholm och Öst
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelAnbudsområde 3- Region Väst och Syd