2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gas på tub
Beskrivning: Upphandlingen avser hyra och köp av olika typer av gas på tub.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 24100000 Gaser, 24110000 Industrigaser, 24111000 Väte, argon, ädelgaser, kväve och syre, 24111200 Ädelgaser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001