3839-2022 - ÄndringSverige-Laholm: Telekommunikationstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Operatörs- och växeltjänster
Referensnummer: KS 2021-290-1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
64200000 Telekommunikationstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Laholms kommun inbjuder till att inkomma med anbud i upphandling avseende operatörs- och växeltjänster.