384059-2018 - ÄndringSverige-Eksjö: Byggnation av lägenheter
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Nybyggnation av hus i Eksjö, Ciselören 1
Referensnummer: 18/93
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45211341 Byggnation av lägenheter
II.1.4.
Kort beskrivning
Nybyggnation av hus i centrala Eksjö med 15st lägenheter samt tillhörande markanläggningar.