See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rekrytering
Beskrivning: Värmdö Kommun inbjuder härmed till att lämna anbud avseende rekryteringstjänst i enlighet med samtliga för upphandlingen aktuella upphandlingsdokument.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: IT
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90664:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: HR
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90664:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Ekonomi
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90664:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Tillväxt, stadsbyggnad mm
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90664:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: VA och Drift
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90664:Lot:5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Skola och förskola
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90664:Lot:6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Vård och omsorg
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90664:Lot:7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Upphandling
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90664:Lot:8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Social omsorg och stöd
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90664:Lot:9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Utredare, statsvetare och arkivarie
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90664:Lot:10
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Kontor och admin
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90664:Lot:11
Del (anbudsområde): LOT-0012
Titel: Kommunikation
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90664:Lot:12