38411-2026 - Resultat
Sverige – Hälso- och sjukvård samt socialvård – Bemanningstjänster sjuksköterskor
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBemanningstjänster sjuksköterskor
BeskrivningSe upphandlingsdokument
Intern identifierare2024-2458
Förfarandets viktigaste känneteckenSe upphandlingsdokument
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000