384111-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll av bilar – Fordonsservice
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFordonsservice
BeskrivningDenna upphandling avser fordonsservice för Alvesta kommuns personbilar och lätta lastbilar.
Intern identifierare2026-200
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50112000 Reparation och underhåll av bilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000