2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förmedling av julbord
Beskrivning: Upphandlingen avser ett ramavtal för förmedlingstjänst för julbord för Stockholms universitet.
Intern identifierare: SU FV-1875-23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55500000 Matsalstjänster och catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Förmedling av julbord
Mängd: 0