384270-2022 - ResultatSverige-Kristianstad: Godshanteringsutrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lastbärare anpassade för AGV-system
Referensnummer: 2021-O001491
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44423300 Godshanteringsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen