See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Företagshälsovård
Beskrivning: Upphandlingen avser Företagshälsovård.
Intern identifierare: 2024-O001705
Förfarandets viktigaste kännetecken: Företagshälsovård
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa föreskrifter - Under tröskelvärde (1) (2)
Beskrivning: Företagshälsovård
Intern identifierare: 1640475
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Del 1, Företagshälsovård
Intern identifierare: 1558393
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Del 2, Beroendebehandling för medarbetare, Öppenvårdsbehandling, heldag eller halvdag
Intern identifierare: 1558394
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Del 3, Beroendebehandling för medarbetare, Heldygnsvård
Intern identifierare: 1558396
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Del 4, Fördjupad arbetsförmågeutredning
Intern identifierare: 1558397