2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bibliotekssystem
Beskrivning: Vellinge kommun inbjuder till att lämna anbud på upphandling Bibliotekssystem, enligt de förutsättningar som anges i upphandlingsdokumentationen.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:133296:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 48160000 Programvara för bibliotek
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Se upphandlingsdokumentation.