2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ledningsfordon
Beskrivning: Räddningstjänsten Skåne Nordväst (RSNV), med organisationsnummer 222000-3087, bjuder in intresserade leverantörer till att lämna anbud på upphandling av Ledningsfordon.
Intern identifierare: 134/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114100 Utryckningsfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel, 34110000 Personbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ledningsfordon