384482-2023 - ÄndringSverige-Växjö: Reklam och marknadsföring
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kommunikationsbyråtjänster
Referensnummer: KS 2022-00545
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79340000 Reklam och marknadsföring
II.1.4.
Kort beskrivning
Omfattning
Upphandlingen omfattar uppdrag där beställaren behöver kreativ stöttning med kommunikation och marknadsföring på strategisk nivå samt vid enskilda och/eller återkommande uppdrag som rör grafiskt arbete på operativ nivå.
Upphandlingen delas upp i två delar:
Anbudsområde 1: Strategisk kommunikation
Anbudsområde 2: Operativ kommunikation