2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inkassotjänster utomlands samt stöd i rättsliga åtgärder utomlands
Beskrivning: CSN efterfrågar nedanstående tjänster: - Inkassoåtgärder utomlands - Stöd i rättsliga åtgärder utomlands
Intern identifierare: 2026-5103-257
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79940000 Inkasso, 79941000 Inkassering av avgifter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Inkassotjänster utomlands samt stöd i rättsliga åtgärder utomlands