2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänster Operativ Driftövervakning
Beskrivning: Luftfartsverket (LFV) inbjuder er att lämna skriftligt anbud avseende avtal för konsultstöd som operativ driftövervakning.
Intern identifierare: Ä-2024-020965
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72266000 Programkonsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 72246000 Konsulttjänster för system
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000