38463-2026 - Resultat
Sverige – Hälso- och sjukvård samt socialvård – Utslussboende samt dagvård med behandling
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUtslussboende samt dagvård med behandling
BeskrivningUpphandlingen avser driftentreprenad av utslussboende samt dagvård med behandling.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandets viktigaste känneteckenÖppet förfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115172:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster