384671-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Brandfordon – Tungt räddningsfordon - Tankbil 2025
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTungt räddningsfordon - Tankbil 2025
BeskrivningKalix kommun upphandlar ett Tungt räddningsfordon - Tankbil
Intern identifierareSBN-2025-00051-05
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144210 Brandfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34144212 Brandbilar med vattentank
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000