384712-2018 - ÄndringSverige-Kristianstad: Säten, stolar och relaterade produkter, och tillhörande delar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Arbetsstolar och specialstolar
Referensnummer: 1800724
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39110000 Säten, stolar och relaterade produkter, och tillhörande delar
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser arbetsstolar och specialstolar.