See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mediapendlar
Beskrivning: Upphandlingen avser leverans av mediapendlar till Karolinska.
Intern identifierare: K 2024-1155
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kravspecifikation
Beskrivning: Upphandlingen avser mediapendlar för ett flertal pågående projekt. Pendlar ska kunna bestyckas med uttag för medicinskgas, el, nätverk och larmknappar. De ska kunna beställas i olika storlekar baserat på behov.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtal
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generella krav
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Krav på anbudsgivaren
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Anbudsutvärdering