2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service och underhåll av bandtransportörer Brista Eftersorteringsanläggning
Beskrivning: SÖRAB välkomnar leverantörer att lämna anbud avseende service och underhåll av ca 90 stycken bandtransportörer på Brista Eftersorteringsanläggning. Start av leverans beräknas så snart som möjligt efter avtalstecknande.
Intern identifierare: UH2025-5
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 50710000 Reparation och underhåll av elektrisk och maskinteknisk utrustning i byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Service och underhåll av bandtransportörer Brista Eftersorteringsanläggning