2. Förfarande
Förfarande
Titel: Samordnare för event/evenemang
Beskrivning: Ronneby kommun upphandlar leverantör att utrusta och bemanna litet, mellanstort och stort event/evenemang enligt beskrivning i upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare: 25/11
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79952000 Evenemang
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000