384817-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – (7333) Åkers styckebruk, avgränsande provtagning och åtgärdsutredning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel(7333) Åkers styckebruk, avgränsande provtagning och åtgärdsutredning
BeskrivningMiljöteknisk undersökning av förorenad jord samt grundvatten. Åtgärdsutredning av förorening som utgör en risk.
Intern identifierareKOM-420347
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare(7333) Åkers styckebruk, avgränsande provtagning och åtgärdsutredning