Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Möteskommunikation
Referensnummer: 18217
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79341000 Reklam
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdrag inom denna upphandling omfattar hela det utbud av tjänster som krävs för att fylla funktionen som vår byrå inom möteskommunikation där huvudmålgruppen är medborgare, näringsliv och medarbetare.
Leverantören kommer att ha funktionen som möteskommunikation- och eventbyrå vilket innebär att jobba nära köparens andra upphandlade byråer och med befintliga interna resurser.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 6 800 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79341000 Reklam, 79342000 Marknadsföring, 39294100 Informations- och marknadsföringsprodukter
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen