384846-2016 - PlaneringSverige-Lerum: Byggnadsanläggning
Förhandsmeddelande
Byggentreprenader
Direktiv 2004/18/EG
II.1.
Den upphandlande myndighetens benämning på upphandlingen
Marknadsundersökning, Lerum resecentrum.
II.2.
Typ av upphandling och plats för byggentreprenad
Huvudplats för byggentreprenad: Lerum.
SE232 Västra Götalands län