See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Husgeråd
Beskrivning: Husgeråd och skyddsprodukter avsedda för frekvent användning inom sjukvården.
Föregående meddelande: 553104-2023
Intern identifierare: VF2023-00015
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39221000 Köksutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: FFU Generell del
Beskrivning: Denna upphandling syftar till att tillgodose ingående regioners behov av Husgeråd
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsvillkor och kommersiella villkor
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: 50. Bestick och redskap
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: 51. Glas och mugg
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: 52. Mugg med lock
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: 53. Tallrikar och skålar
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: 54:1-13 Plast, flergångs
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: 54:14 Plast, flergångs
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: 55:1-3 Hjälpmedel
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: 55:4 Hjälpmedel
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: 55:5 Hjälpmedel
Del (anbudsområde): LOT-0012
Titel: 55:6 Hjälpmedel
Del (anbudsområde): LOT-0013
Titel: 56. Kastruller och stekpannor
Del (anbudsområde): LOT-0014
Titel: 57. Termos
Del (anbudsområde): LOT-0015
Titel: 58. Övrigt kök
Del (anbudsområde): LOT-0016
Titel: 59. Kantin
Del (anbudsområde): LOT-0017
Titel: 60. Termometer
Del (anbudsområde): LOT-0018
Titel: 61. Övrigt husgeråd
Del (anbudsområde): LOT-0019
Titel: 62. Skyddsprodukter