Medicinska förbrukningsartiklar
Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Medicinsk utrustning
Engångsartiklar för icke-kemiskt medicinskt bruk och hematologiska förbrukningsartiklar
Förbandsartiklar
Kompresser
Kanyler
I stället för: