2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bageri och Konditori UH-2025-1
Beskrivning: FRA önskar leverantör för bageri och konsitoriprodukter för vår interna personalrestaurang
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15810000 Brödprodukter, färska bakverk och kakor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ContractAwardProject:59:Lot:1