Typ av upphandlande myndighet Regionalt eller lokalt organ
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Köks- och serveringsutrustning
Referensnummer: UH-2019-189
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 39221110 Porslin
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingscenter i samarbete med Linköping-, Norrköping-, Finspång-, Söderköping och Valdemarsviks kommuner samt Louis De Geer Konsert och Kongress Norrköping AB inbjuder ert företag att lämna anbud i offentlig upphandling av ramavtal gällande köks- och serveringsutrustning.
Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av förfrågningsunderlaget.
Anbudsgivning, bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst för anbudsgivarna och andra företag via Upphandlingscenters upphandlingsverktyg www.e-avrop.com.
Huvudsaklig plats för byggnation/anläggning eller utförande:
Linköping, Norrköping, Finspång, Söderköping och Valdemarsviks kommuner
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen