2. Förfarande
Förfarande
Titel: Systemstöd för informationsklassning, riskanalys och PU-register
Beskrivning: Intraservice, Göteborgs Stad, upphandlar systemstöd för informationsklassning, riskanalys och PU-register. Se vidare vad som framgår av upphandlingsdokumenten. Välkommen med ert intresse!
Intern identifierare: 0096/24
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: ja
Motivering för det påskyndade förfarandet: Ej påskyndat
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del