2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kalibrering av instrumentteknik
Beskrivning: Upphandlingen omfattar förebyggande och avhjälpande kalibrering av Beställarens instrumentteknik så som flödesgivare och tryckgivare.
Intern identifierare: 25/127
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50410000 Reparation och underhåll av mät-, test- och kontrollapparater
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandlingen omfattar förebyggande och avhjälpande kalibrering av instrumentteknik så som flödesgivare och tryckgivare.
Intern identifierare: 1715159
Ytterligare klassificering (cpv): 50411000 Reparation och underhåll av mätapparater, 50413000 Reparation och underhåll av kontrollapparater
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Del 1
Beskrivning: Se upphandlingens strukturerade dokument
Intern identifierare: 1715224