2. Förfarande
Förfarande
Titel: Säkerhetsteknik 2027
Beskrivning: Upphandling av system, produkter och konsulttjänster inom området för säkerhetsteknik.
Intern identifierare: 23.3-3431-2026
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35000000 Säkerhets-, brandbekämpnings-, polis- och försvarsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Begränsningskriterier
Beskrivning: Se ansökningsinbjudan
Intern identifierare: 1873421-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generella krav och informationsfrågor (1)
Intern identifierare: 1873422-1