See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kontors- och förbrukningsmaterial
Beskrivning: Är ni leverantör av kontor- och förbrukningsmaterial? Då ska ni spana in denna upphandling! Vi startar nu upp vår upphandling för allt inom kontor- och förbrukningsmaterial för 7 kommuner och 16 bolag. Vill du bli leverantör? Välkomna med ert anbud!
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30192000 Kontorsmateriel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93959:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 30190000 Diverse kontorsutrustning och kontorsmateriel, 30193000 Pärmar, mappar o. d., 30197000 Mindre kontorsartiklar, 30199000 Pappersvaror och övriga föremål