Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
Avsnitt I: Upphandlande myndighet
Namn och adresserOfficiellt namn: Karlstad Innovation Park ek. för.
Nationellt registreringsnummer: 769627-8709
Postadress: Sommargatan 101 A
Ort: Karlstad
Nuts-kod: SE Sverige
2. Affärsutveckling och finansieringsstöd