Officiellt namn: Kungliga Dramatiska teatern Aktiebolag Postadress: Box 5073 Ort: Stockholm Postnummer: SE-102 41 Land: Sverige Att: Fredrik Österholm E-post:fredrik.osterholm@dramaten.se
II.1.
Beskrivning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen Ramavtal Ljusbord.
II.1.2.
Typ av kontrakt och plats för utförande eller leverans
Varor
Köp
Huvudsaklig plats för byggnation/anläggning eller utförande: Stockholm.
Nuts-kodSE110 Stockholms län
II.1.4.
Kort beskrivning av upphandlingen eller inköpet/inköpen Upphandling av ramavtal Ljusbord.
II.1.5.
Gemensam terminologi vid offentlig upphandling (CPV-kod(er))