See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: TV-Inspektion, högtrycksspolning och slamsugning i Finspångs kommun
Beskrivning: Ramavtalet avser TV-inspektion, högtrycksspolning och slamsugning i Finspångs kommun.
Intern identifierare: 2099
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90400000 Avloppshantering
Ytterligare klassificering (cpv): 76600000 Besiktning av rörledningar, 90491000 Besiktning av avlopp, 90513600 Avlägsnande av slam
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000