385277-2026 - Resultat
Sverige – Slamsugare – Slambil 2025
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSlambil 2025
BeskrivningUpphandling av Slambilar
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144410 Slamsugare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelSlambil 1
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117951:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90513700 Transport av slam
Optioner
Beskrivning av alternativenServiceavtal
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelSlambil 2
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117951:Lot:2